نمایندگی شرکت انرژی در استان آذربایجان شرقی ، تبریز و توابع

لوگوی انرژی ماهان

نمایندگی شرکت انرژی در استان آذربایجان شرقی ، تبریز و توابع

به مدیریت جلال دهقان ۰۹۱۴۰۹۱۶۵۹۲

معرفی شرکت انرژی

محصولات انرژی در استان آذربایجان شرقی ، تبریز و توابع| شرکت انرژی ماهان ، نمایندگی انحصاری شرکت انرژی در استان آذربایجان شرقی ، تبریز و توابع می باشد.

جهت کسب مشاوره رایگان و خرید با شماره تلفن های بالا تماس بگیرید تا تیم پشتیبانی انرژی ماهان در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند.

لوگوی شرکت انرژی
لوگوی شرکت انرژیت انرژی

 

درباره شرکت انرژی

کارخانه انرژی در ۲۶ خرداد ۱۳۴۸ تاسیس و در سال ۱۳۵۰ با هدف تولید محصولات گرمایش صنعتی شروع به فعالیت نمود .در سال ۱۳۵۴ با توجه به استقبال و تقاضای فزاینده بازار ، کارخانه به محل کنونی خود واقع در کیلومتر ۷جاده قم منتقل گردید. دامنه تولیدات این شرکت تا سال ۱۳۶۸، شامل : بخاری کارگاهی ، آبگرمکن و هیتر نفتی می باشد . از سال ۱۳۶۸ انجام اقدامات بنیادینی همچون : تولید یونیت هیترگازی ۶۴۰ برگرفته از تکنولوژی MODINE آمریکا و همچنین ورود مهندسین و کارشناسان فنی به مجموعه ، جهت انجام تغییرات در خطوط و ساختار تولید نخستین گام های شرکت در جهت خارج شدن از دنیای مدیریت سنتی بود .در سال ۱۳۷۵ سومین مرحله از طول عمر انرژی با هدف دگرگونی و ساختار شکنی همه جانبه و فراگیر در جهت اصلاح زیربنای کلیه سیستم های شرکت اعم از تولید ، فروش ، مالی ، تحقیق و توسعه ، کیفیت و … آغاز گردید . این شرکت تا سال ۱۳۷۸ با فعالیت بسیار فشرده پرسنل خود توانست با دستیابی به خلاصه نتایج ذیل فاصله خود را با تکنولوژی و مدیریت روز دنیای صنعتی به شدت کاهش دهد .

 •     ارائه محصولی به نام بهارساز برای ایجاد تحول در تاسیسات منازل .
 •     اخذ استاندارد ۹۰۰۱ ISO از RWTUV آلمان .
 •     تدوین و تصویب پیش نویس استاندارد ملی محصولات گازی شرکت با کمک موسسه استاندارد .
 •     ارائه نسل جدید کولر آبی با نام کولر سلولزی پس از چهل سال یکنواختی در سرمایش تبخیری داخل کشور .
 •     ایجاد بهینه سازی و به روز رسانی سیستم های شرکت .
 • درباره شرکت انرژی ماهان | نمایندگی شرکت انرژی در استان آذربایجان شرقی ، تبریز و توابع

 • گروه فنی مهندسی انرژی ماهان در زمینه فروش هیتر کولر آبی سلولزی_ گازی _ پکیج _ رادیاتور__ آبگرمکن _ گرمایش ازکف  فعالیت می کند. انرژی ماهان نمایندگی فرش محصولات شرکت انرژی در استان آذربایجان شرقی می باشد. این گروه با تکیه بر تجربه و  دانش فنی بالا و با دارا  بودن تیم فروش و  نصب  مجرب و کار ازموده با تمرکز بر نیاز مشتری،  خدمات خود را در کمترین زمان ممکن به مشتریان خود عرضه می دارد همچنین تیم نصب انرژی ماهان دارای گواهی نامه رسمی و کارت شناسایی نصابی از سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشند.

 •  

  نمایندگی شرکت انرژی در استان آذربایجان شرقی 

  نمایندگی شرکت انرژِی در تبریز و توابع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *